Firma

Kim jesteśmy?

Dambat to producent pomp głębinowych i innych urządzeń z zakresu techniki pompowej. Mamy wieloletnie doświadczenie – firma istnieje nieprzerwanie od 1999 roku. Zajmujemy się konstrukcją i produkcją, a także dystrybucją, eksportem wysokiej klasy pomp do różnych zastosowań. Współpracujemy z najlepszymi światowymi producentami, wykorzystując ich komponenty oraz wymieniając się wiedzą i doświadczeniem po to, aby tworzyć dla naszych Klientów najlepsze możliwe produkty. Obecnie, między innymi dzięki działalności naszej firmy, polscy Klienci mogą cieszyć się dostępnością jednych z najlepszych produktów w Europie w bardzo przystępnych cenach. To efekt silnej konkurencji na rynku, którego jesteśmy częścią i uważamy to za doskonałe osiągnięcie.

Nasze pompy wodne wykorzystywane są w domach, ogrodach, na działkach rekreacyjnych i rolnych, w zakładach produkcyjnych i usługowych oraz w bardzo wielu innych miejscach. Dzięki swojej niezawodności są cenione przez wszystkie grupy Klientów. Z kolei nasze pompy obiegowe wykorzystywane są również przy różnego rodzaju inwestycjach.

Dbamy o to, aby oferować nie tylko najlepszy produkt, ale też doskonałą obsługę Klienta. Dlatego nasze pompy wodne zawsze mają gwarancję, a zakład serwisowy przeprowadza wszystkie niezbędne naprawy i prace konserwacyjne na Państwa życzenie. Ponadto oferujemy pełne wsparcie merytoryczne przy zakupie każdego naszego produktu. Nasi przedstawiciele handlowi z przyjemnością pomogą Państwu zdecydować, jaka pompa wody sprawdzi się najlepiej przy konkretnym zastosowaniu, potrzebach i warunkach.

Konkurencyjna oferta

Oferujemy bardzo szeroki wybór produktów do różnorodnych zastosowań. Zaopatrujemy w pompy głębinowe, pompy zatapialne, pompy powierzchniowe, obiegowe, cyrkulacyjne i inne podobne urządzenia zarówno Klientów indywidualnych, jak i rolników oraz przedsiębiorców i duże instytucje. .

Jakość

W Dambat nie definiujemy „jakości” jedynie przez pryzmat gotowego produktu. Jakość jest dla nas ważna na każdym etapie, począwszy od procesów produkcyjnych, przez zgodność z normami i dyrektywami, po dobór komponentów i obsługę klienta.

Klient

Nasi klienci są dla nas bardzo ważni, dlatego nasze wysiłki są zawsze ukierunkowane na ich potrzeby. Nastawienie na szybkie rozwiązywanie problemów oraz wsparcie techniczne i handlowe to skuteczne narzędzia gwarantujące satysfakcję naszych klientów.

Obsługa

Terminowość dostaw jest bardzo ważna w dzisiejszym świecie. Posiadamy dobrze zaopatrzony magazyn i dzięki elastycznej linii produkcyjnej, jest w stanie sprostać nawet pilnym zamówieniom.

Certyfikaty

Firma posiada następujące certyfikaty systemowe i produktowe

Certyfikat systemu EN ISO 9001-2015

Certyfikaty produktów ATEX / IECEx

Pompy z certyfikatem ATEX stanowią
90% całej gamy pomp elektrycznych.

Rozwój i zarządzanie

Nasze procesy produkcyjne wspomagane są przez specjalne oprogramowanie, gwarantujące tym samym absolutną jakość pracy, redukcję czasu i ewentualnych błędów. Wiedza zdobyta podczas rozwoju firmy jest obecnie wykorzystywana wraz z zaawansowaną technologią CFD, co pozwala nam oferować naszym klientom konkurencyjne produkty.

Środowisko

Staramy się stosować produkty przyjazne dla środowiska, a tam, gdzie nie jest to możliwe, zapewniamy skuteczne metody utylizacji.

Skontaktuj się z nami

Masz jakieś pytania? Zapraszamy do kontaktu!